Hakkımızda

EF-Bİ-EM’e Hoş Geldiniz

Ef-Bi-Em adını Fullfilment By Merchant (Gönderimi Tüccar Tarafından Yapılan) teriminin kısaltması olan FBM’in Türkçe okunuşundan alır. FBM terimi Amazonun hayatımıza entegre ettiği FBA yani Fullfilment By Amazon (Gönderimi Amazon Tarafından Yapılan) teriminin karışıtıdır.

Biz Kimiz?​

2021 Yılından itibaren Amerikada Warehouse süreçlerinin birebir içerisinde bulunan ve bu tecrübeyi Türkiyeden Amerikada özellikle Amazon dışında da Walmart, Etsy, Target, Ebay, Poshmark vb. platformalarında satış yapmak isteyen kişilere Fullfilment ve Prep-Center hizmeti ile destek olmak isteyen Amerika Birleşik Devletleri Texas Dallas konumlu Türk girişimcileriyiz.

Misyon & Vizyon

EF-Bİ-EM olarak, öncelikle ABD dışındaki satıcılar için Fullfilment maliyetlerini en aza indirerek çevrimiçi satış yapan müşterilere barkodlama, paket hazırlama, nakliye ve iade hizmetleri sunuyoruz.

Fullfilment ve Prep-Center hizmetiyle, özellikle tüm dünyadaki çevrimiçi satıcılar tarafından tanınan küresel bir marka olmak.

Hizmetlerimiz

Fullfilment​
Prep-Center​
İade kabulu, İade İnceleme
İadenin yeniden satışa hazırlanması​
Barkodlama​
Canada FBA gönderimi​
Mexico FBA gönderimi​

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?​

Bizi tercih etmenizde etken faktör olabilecek bazı maddeler ve diğer gönderim veya depolama hizmeti veren firmalarda ayıran bazı maddeler.

İadeleriniz için hizmet istermisiniz?​

Tüm hizmetlerimiz satış yaptığınız ürünlere, günlük/haftalık/aylık satış adetlerinize göre değişiklik gösterebilir. Şimdi bizimle iletişime geçmek için Fiyat Teklifi Alın formunu doldurun ekibimiz kısa süre içerisinde sizinle temasa geçecektir.